
Bærbare
OnePlus Nord 4 256GB/12GB Obsidian
OnePlus Nord 4 256GB/12GB Obsidian findes lige nu fra 3.698 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk OnePlus Nord 4 256GB/12GB - Obsidian Midnight | 1-3 dage | 39 kr.3.737 kr. inkl. fragt | 3.698 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Bærbare |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | OnePlus |
| Model | OnePlus Nord 4 256GB/12GB - Obsidian |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Opløsning | 2772x1240 |
| EAN | 21295389238923 |
| Produkt-ID | 51337 |
| Forhandlerkategorier | BÆRBAR & IPADS |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for OnePlus Nord 4 256GB/12GB Obsidian er 3.698 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



