
Bærbare
OnePlus Pad 2 256GB/12GB Nimbus
OnePlus Pad 2 256GB/12GB Nimbus findes lige nu fra 3.699 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk OnePlus Pad 2 256GB/12GB - Nimbus Grey | 1-3 dage | 39 kr.3.738 kr. inkl. fragt | 3.699 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Bærbare |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | OnePlus |
| Model | OnePlus Pad 2 256GB/12GB - Nimbus Grey |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 144Hz |
| Opløsning | 3000x2120 |
| Effekt | 67W |
| EAN | 6921815627197 |
| Produkt-ID | 45643 |
| Forhandlerkategorier | BÆRBAR & IPADS |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for OnePlus Pad 2 256GB/12GB Nimbus er 3.699 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



