
Gaming-skærme
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 165Hz 34" Skærm.
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 165Hz 34" Skærm. findes lige nu fra 3.498 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk ASUS TUF Gaming VG34VQL1B 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 165Hz 34" Skærm. | 1-3 hverdage | 39 kr.3.537 kr. inkl. fragt | 3.498 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Gaming-skærme |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | ASUS TUF Gaming VG34VQL1B 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 165Hz 34" Skærm. |
| Opdateringshastighed | 165Hz |
| Opløsning | 3440 x 1440 |
| Kabellængde | 86,4 cm |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4718017927222 |
| Produkt-ID | 115802 |
| Forhandlerkategorier | Computerskærme > Computerskærme |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ASUS TUF Gaming VG34VQL1B 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 165Hz 34" Skærm. er 3.498 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
