
Hubs & docking
CLUB3D USB 3.2 Gen 1 4K UHD at 30Hz Mini Docking Station Ultra slim Design
CLUB3D USB 3.2 Gen 1 4K UHD at 30Hz Mini Docking Station Ultra slim Design findes lige nu fra 1.378 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk CLUB3D USB 3.2 Gen 1 4K UHD at 30Hz Mini Docking Station Ultra slim Design | 1-3 hverdage | 39 kr.1.417 kr. inkl. fragt | 1.378 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Hubs & docking |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | CLUB3D USB 3.2 Gen 1 4K UHD at 30Hz Mini Docking Station Ultra slim Design |
| Opdateringshastighed | 30Hz |
| Opløsning | 4K |
| EAN | 8717249401261 |
| Produkt-ID | 231330 |
| Forhandlerkategorier | Computer Dockingstationer |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for CLUB3D USB 3.2 Gen 1 4K UHD at 30Hz Mini Docking Station Ultra slim Design er 1.378 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



