
Hubs & docking
StarTech.com Thunderbolt 3 Mini Dock Portable Dual Monitor TB3 Laptop Docking Station HDMI 4K 60Hz
StarTech.com Thunderbolt 3 Mini Dock Portable Dual Monitor TB3 Laptop Docking Station HDMI 4K 60Hz findes lige nu fra 1.999 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk StarTech.com Thunderbolt 3 Mini Dock - Portable Dual Monitor TB3 Laptop Docking Station HDMI 4K 60Hz | 1-3 dage | 39 kr.2.038 kr. inkl. fragt | 1.999 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Hubs & docking |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Model | StarTech.com Thunderbolt 3 Mini Dock - Portable Dual Monitor TB3 Laptop Docking Station HDMI 4K 60Hz |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 28cm |
| Tilslutning | USB-A |
| EAN | 065030888042 |
| Produkt-ID | 2742 |
| Forhandlerkategorier | Nye produkter |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for StarTech.com Thunderbolt 3 Mini Dock Portable Dual Monitor TB3 Laptop Docking Station HDMI 4K 60Hz er 1.999 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK USB 2.0 High Speed hub 10-port + 1x Fast Charging port
4,8Fra 914 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 3.0 3-port hub with card reader
4,8Fra 582 kr.
1forhandler

CLUB3D CSV-1562 dockingstation Docking USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
4,6Fra 2.298 kr.
1forhandler

Sony DOBE PlayStation 5 Controller Up-Side-Down Dual Charging Dock. TP5-0506.
4,6Fra 120 kr.
1forhandler