
Skærme
Alogic Ultra Mini DisplayPort til HDMI 4K 60Hz 2m kabel
Alogic Ultra Mini DisplayPort til HDMI 4K 60Hz 2m kabel findes lige nu fra 229 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk Alogic Ultra Mini DisplayPort til HDMI 4K 60Hz 2m kabel, Sort | 1-2 Hvedage | 35 kr.264 kr. inkl. fragt | 229 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | Alogic |
| Model | Alogic Ultra Mini DisplayPort til HDMI 4K 60Hz 2m kabel, |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2m |
| Tilslutning | HDMI |
| Farve | sort |
| EAN | 9350784017475 |
| Produkt-ID | 62153930375539 |
| Forhandlerkategorier | HDMI Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alogic Ultra Mini DisplayPort til HDMI 4K 60Hz 2m kabel er 229 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK 4K DisplayPort 1.2 splitter 2x DisplayPort
4,8Fra 5.990 kr.
1forhandler

Tracka™ Smart Aktivitetsarmbånd TFT-skærm og Pulsmåling Runmefit App -
Fra 499 kr.
1forhandler
ACT DISPLAYPORT AOC LSZH 40.00M
4,8Fra 12.700 kr.
1forhandler

LogiLink DisplayPort Cable DP/M to DP/M 4K/60Hz CCS black 3
4,8Fra 270 kr.
1forhandler
