
Skærme
ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz Pivot 27" Skærm.
ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz Pivot 27" Skærm. findes lige nu fra 1.998 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz Pivot 27" Skærm. | 1-3 hverdage | 39 kr.2.037 kr. inkl. fragt | 1.998 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz Pivot 27" Skærm. |
| Opdateringshastighed | 280Hz |
| Opløsning | 1920 x 1080 |
| Kabellængde | 68,6 cm |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4718017505918 |
| Produkt-ID | 115786 |
| Forhandlerkategorier | Computerskærme > Computerskærme |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz Pivot 27" Skærm. er 1.998 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Mini displayport til VGA adapter.
4,6Fra 89 kr.
1forhandler

LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable 4K2K / 60 Hz 10m
4,8Fra 1.890 kr.
1forhandler

LOGILINK 4K DisplayPort 1.2 splitter 2x DisplayPort
4,8Fra 5.990 kr.
1forhandler

Droneland Philips V-line 243V7QDSB 24" 1920 x 1080 DVI VGA (HD-15) HDMI 60Hz + Gratis BonusPlus medlemskab
Fra 1.299 kr.
1forhandler