
Skærme
B156HAN08.2 B156HAN08 15 6 skærm 144 Hz
B156HAN08.2 B156HAN08 15 6 skærm 144 Hz findes lige nu fra 499 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT B156HAN08 15,6 skærm 144 Hz | 2-3 hverdage | 39 kr.538 kr. inkl. fragt | 499 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | B156HAN08.2 |
| Model | B156HAN08.2 B156HAN08 15,6 skærm 144 Hz |
| Opdateringshastighed | 144 Hz |
| Opløsning | 1920x1080 |
| Truss/størrelse | 25 mm |
| Produkt-ID | 7964 |
| Forhandlerkategorier | Skærme til bærbar |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for B156HAN08.2 B156HAN08 15 6 skærm 144 Hz er 499 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK DisplayPort 1.4 to DisplayPort cable black 5m
4,8Fra 860 kr.
1forhandler

Apple Original OEM kvalitet iPhone 6 Plus LCD skærm m touch.
4,6Fra 19 kr.
1forhandler
Hp omen 27" fhd 165 hz gaming skærm
4,8Fra 1.599 kr.
1forhandler

4K Digital Kamera med 48MP og 180° Flip-skærm Lyserød
4,6Fra 279 kr.
1forhandler