
Skærme
Goobay DisplayPort 2.1 Kabel. 8K/10K Ultra HD 54 Gbit/s Låsende Stik. 5m
Goobay DisplayPort 2.1 Kabel. 8K/10K Ultra HD 54 Gbit/s Låsende Stik. 5m findes lige nu fra 96 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay DisplayPort 2.1 Kabel. 8K/10K Ultra HD, 54 Gbit/s, Låsende Stik. 5m | 1-3 hverdage | 39 kr.135 kr. inkl. fragt | 96 kr. Før 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay DisplayPort 2.1 Kabel. 8K/10K Ultra HD, 54 Gbit/s, Låsende Stik. 5m |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 5m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4040849747540 |
| Produkt-ID | 222227 |
| Forhandlerkategorier | Display kabler > Display kabler |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay DisplayPort 2.1 Kabel. 8K/10K Ultra HD 54 Gbit/s Låsende Stik. 5m er 96 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



