
Skærme
LOGILINK Connection cable DisplayPort 1.4 8K / 60 Hz 1m
LOGILINK Connection cable DisplayPort 1.4 8K / 60 Hz 1m findes lige nu fra 270 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Connection cable DisplayPort 1.4, 8K / 60 Hz, 1m | 1-3 dage | 39 kr.309 kr. inkl. fragt | 270 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Connection cable DisplayPort 1.4, 8K / 60 Hz, 1m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 1m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792051896 |
| Produkt-ID | 4799 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Connection cable DisplayPort 1.4 8K / 60 Hz 1m er 270 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK 4K DisplayPort to DVI/HDMI/VGA converter
4,8Fra 1.250 kr.
1forhandler

LOGILINK DisplayPort cable DP 1.2 to HDMI 1.4 black 1m
4,8Fra 680 kr.
1forhandler

LOGILINK DisplayPort cable DP 1.2 to HDMI 1.4 black 2m
4,8Fra 750 kr.
1forhandler

LOGILINK DisplayPort cable DP 1.2 to HDMI 1.4 black 3m
4,8Fra 740 kr.
1forhandler