
Skærme
LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable 4K2K / 60 Hz 5m
LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable 4K2K / 60 Hz 5m findes lige nu fra 480 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort 1.2 connection cable, 4K2K / 60 Hz, 5m | 1-3 dage | 39 kr.519 kr. inkl. fragt | 480 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable, 4K2K / 60 Hz, 5m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Kabellængde | 5m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792045574 |
| Produkt-ID | 4990 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable 4K2K / 60 Hz 5m er 480 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



