
Skærme
LOGILINK DisplayPort 1.4 cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz black 2
LOGILINK DisplayPort 1.4 cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz black 2 findes lige nu fra 340 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort 1.4 cable, DP/M to DP/M, 8K/60 Hz, black, 2 m | 1-3 dage | 39 kr.379 kr. inkl. fragt | 340 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort 1.4 cable, DP/M to DP/M, 8K/60 Hz, black, 2 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 2 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792051902 |
| Produkt-ID | 4371 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort 1.4 cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz black 2 er 340 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

HOLMES HDMI Male til Displayport Female USB powered adapter
4,8Fra 1.290 kr.
1forhandler

Lenovo ThinkVision E24-30 LED display 60 5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD
4,6Fra 1.258 kr.
1forhandler

Ny skærm til den bærbare ? Fra 1295 -
4,4Fra 1.295 kr.
1forhandler

LOGILINK 4K DisplayPort 1.2 splitter 2x DisplayPort
4,8Fra 5.990 kr.
1forhandler