
Skærme
LogiLink DisplayPort adapter DP Hun til DP Hun 8K/60 Hz
LogiLink DisplayPort adapter DP Hun til DP Hun 8K/60 Hz findes lige nu fra 390 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink DisplayPort adapter, DP Hun til DP Hun - 8K/60 Hz, black | 1-3 dage | 39 kr.429 kr. inkl. fragt | 390 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink DisplayPort adapter, DP Hun til DP Hun - 8K/60 Hz, |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792061000 |
| Produkt-ID | 7685 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink DisplayPort adapter DP Hun til DP Hun 8K/60 Hz er 390 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


