
Skærme
LOGILINK DisplayPort adapter DP/M to HDMI A/F 4K/60 Hz alu black/grey 0.15m
LOGILINK DisplayPort adapter DP/M to HDMI A/F 4K/60 Hz alu black/grey 0.15m findes lige nu fra 1.530 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort adapter,DP/M to HDMI A/F,4K/60 Hz, alu, black/grey, 0.15m | 1-3 dage | 39 kr.1.569 kr. inkl. fragt | 1.530 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort adapter,DP/M to HDMI A/F,4K/60 Hz, alu, black/grey, 0.15m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 0.15m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792062106 |
| Produkt-ID | 8543 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort adapter DP/M to HDMI A/F 4K/60 Hz alu black/grey 0.15m er 1.530 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Mini DisplayPort to DVI white 1.8m
4,8Fra 590 kr.
1forhandler

Mini displayport til HDMI adapter med kabel. 1.8
4,6Fra 59 kr.
1forhandler

TECHLY Vægbeslag til skærm & tastatur VESA 100 x 100
4,8Fra 2.330 kr.
1forhandler

LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable 4K2K / 60 Hz 10m
4,8Fra 1.890 kr.
1forhandler