
Skærme
LOGILINK DisplayPort adapter DP/M to VGA/F 1080p/60Hz alu black/grey 0.15
LOGILINK DisplayPort adapter DP/M to VGA/F 1080p/60Hz alu black/grey 0.15 findes lige nu fra 780 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort adapter,DP/M to VGA/F,1080p/60Hz, alu, black/grey, 0.15 m | 1-3 dage | 39 kr.819 kr. inkl. fragt | 780 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort adapter,DP/M to VGA/F,1080p/60Hz, alu, black/grey, 0.15 m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Kabellængde | 0.15 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792062113 |
| Produkt-ID | 8544 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort adapter DP/M to VGA/F 1080p/60Hz alu black/grey 0.15 er 780 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Goobay HDMI female Displayport Male adapter
4,8Fra 350 kr.
1forhandler

Lenovo ThinkVision E24-30 LED display 60 5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD
4,6Fra 1.258 kr.
1forhandler

LENOVO LEGION R27Q-30 27" GAMING SKÆRM
4,8Fra 2.199 kr.
1forhandler

LOGILINK 4k DisplayPort connection cable 15m
4,8Fra 3.520 kr.
1forhandler