
Skærme
LogiLink DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz CCS black 5
LogiLink DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz CCS black 5 findes lige nu fra 370 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, CCS, black, 5 m | 1-3 dage | 39 kr.409 kr. inkl. fragt | 370 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, CCS, black, 5 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 5 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792063585 |
| Produkt-ID | 7623 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz CCS black 5 er 370 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT DISPLAYPORT 1.4 8K M/M 2.0M
4,8Fra 710 kr.
1forhandler
ACT DISPLAYPORT AOC LSZH 10.00M
4,8Fra 7.000 kr.
1forhandler

B156NO2.1 15 5" Skærm model B156NO2.1
4,4Fra 495 kr.
1forhandler

Droneland Philips V-line 243V7QDSB 24" 1920 x 1080 DVI VGA (HD-15) HDMI 60Hz + Gratis BonusPlus medlemskab
Fra 1.299 kr.
1forhandler