
Skærme
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz amplifier black 10
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz amplifier black 10 findes lige nu fra 4.250 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 8K/60 Hz, amplifier, black, 10 m | 1-3 dage | 39 kr.4.289 kr. inkl. fragt | 4.250 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 8K/60 Hz, amplifier, black, 10 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 10 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792063356 |
| Produkt-ID | 8550 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz amplifier black 10 er 4.250 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris

