
Skærme
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz AOC black 20
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz AOC black 20 findes lige nu fra 8.200 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 8K/60 Hz, AOC, black, 20 m | 1-3 dage | 39 kr.8.239 kr. inkl. fragt | 8.200 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 8K/60 Hz, AOC, black, 20 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 20 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792063325 |
| Produkt-ID | 45952 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz AOC black 20 er 8.200 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

HOLMES Mini Displayport Male Displayport Female adapter 1.4 (8K)
4,8Fra 470 kr.
1forhandler
*SAMSUNG C34H890WGR 34" UWQHD-SKÆRM DEMO
4,8Fra 25.500 kr.
1forhandler

HOLMES Mini Displayport Male 1 4 (8K) VGA Female adapter
4,8Fra 470 kr.
1forhandler
Targus DM4240PEUZ-50 24" docking skærm
4,8Fra 1.299 kr.
1forhandler