
Skærme
LOGILINK DisplayPort splitter 1x3 port 1x DP to 3x HDMI 4K/60 Hz HDCP MST
LOGILINK DisplayPort splitter 1x3 port 1x DP to 3x HDMI 4K/60 Hz HDCP MST findes lige nu fra 3.354 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort splitter, 1x3 port, 1x DP to 3x HDMI, 4K/60 Hz, HDCP, MST | 1-3 dage | 39 kr.3.393 kr. inkl. fragt | 3.354 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort splitter, 1x3 port, 1x DP to 3x HDMI, 4K/60 Hz, HDCP, MST |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792067569 |
| Produkt-ID | 50261 |
| Forhandlerkategorier | HDMI Splittere, Extendere, Switche |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort splitter 1x3 port 1x DP to 3x HDMI 4K/60 Hz HDCP MST er 3.354 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Blackview BV9600 PRO Skærm / LCD
4,4Fra 795 kr.
1forhandler

Lenovo ThinkVision E24-30 LED display 60 5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD
4,6Fra 1.258 kr.
1forhandler

Dahua LM27-B200S LED Skærm. 27" Fuld HD.
4,6Fra 1.390 kr.
1forhandler

Droneland Lenovo ThinkVision T27i-30 27" 1920 x 1080 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm
Fra 2.290 kr.
1forhandler