
Dronebøger & guides
DJI Mini 3 Mini drone med 4K/30 fps + GRATIS 2 stk. valgfri bøger om droner
DJI Mini 3 Mini drone med 4K/30 fps + GRATIS 2 stk. valgfri bøger om droner findes lige nu fra 3.899 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
RobotterOnline.dk DJI Mini 3 - Mini drone med 4K/30 fps + GRATIS 2 stk. valgfri bøger om droner | 1-8 dage | 0 kr.3.899 kr. inkl. fragt | 3.899 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Dronebøger & guides |
| Forhandlere | RobotterOnline.dk |
| Brand | DJI |
| Model | DJI Mini 3 - Mini drone med 4K/30 fps + GRATIS 2 stk. valgfri bøger om droner |
| Enhedsmodel | DJI Mini 3 - Mini drone med 4K |
| Opløsning | 4K |
| EAN | 6941565949394 |
| Produkt-ID | 96 |
| Forhandlerkategorier | Legetøj og spil > Legetøj > Fjernstyret legetøj > Fjernstyrede fly |
| Levering | 1-8 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for DJI Mini 3 Mini drone med 4K/30 fps + GRATIS 2 stk. valgfri bøger om droner er 3.899 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Denver DRO-170 mikro drone med håndmonteret controller + GRATIS 2 stk. valgfri bøger om droner
Fra 399 kr.
1forhandler

Droneland Droneregler i Danmark 2026 Alt du skal vide for at flyve sikkert
Fra 100 kr.
1forhandler

Droneland E-bog (digital bog): Introduktion til droner
Fra 9 kr.
1forhandler

Droneland E-bog: Guide til FPV flyvning med droner
Fra 50 kr.
1forhandler