
Øvrigt dronetilbehør
Professionel Drone V.2.0 4K Dual Kamera Brushless GPS -
Professionel Drone V.2.0 4K Dual Kamera Brushless GPS - findes lige nu fra 1.849 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers Professionel Drone V.2.0 - 4K Dual Kamera - Brushless - GPS - Sort | 1-2 hverdage | 20 kr.1.869 kr. inkl. fragt | 1.849 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Øvrigt dronetilbehør |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | Professionel Drone V.2.0 |
| Model | Professionel Drone V.2.0 - 4K Dual Kamera - Brushless - GPS - |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 600m |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | F208_Drone |
| Forhandlerkategorier | Drone |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Professionel Drone V.2.0 4K Dual Kamera Brushless GPS - er 1.849 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


