
Droner
CREATIVITY-PRO Fjernstyret Mini Drone 4K Wifi -
CREATIVITY-PRO Fjernstyret Mini Drone 4K Wifi - findes lige nu fra 579 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers CREATIVITY-PRO™ - Fjernstyret Mini Drone - 4K - Wifi - Sort | 1-2 hverdage | 20 kr.599 kr. inkl. fragt | 579 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Droner |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | CREATIVITY PRO |
| Model | CREATIVITY-PRO - Fjernstyret Mini Drone - 4K - Wifi - |
| Opløsning | 4K |
| Spænding | 3.7V |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | XD1 Pro Mini Drone |
| Forhandlerkategorier | Drone |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for CREATIVITY-PRO Fjernstyret Mini Drone 4K Wifi - er 579 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



