
Droner
DJI Mini 4K med RC-N1
DJI Mini 4K med RC-N1 findes lige nu fra 2.385 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Hubshop.dk DJI Mini 4K med RC-N1 | 1-3 hverdage | 0 kr.2.385 kr. inkl. fragt | 2.385 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Droner |
| Forhandlere | Hubshop.dk |
| Brand | DJI |
| Model | DJI Mini 4K med RC-N1 |
| Enhedsmodel | DJI Mini 4K med RC-N1 DJI kamera droner |
| Opløsning | 4K |
| Produkt-ID | 38834 |
| Forhandlerkategorier | DJI kamera droner |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DJI Mini 4K med RC-N1 er 2.385 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

JJRC H102 mikrodrone med infrarød styring
4,3Fra 219 kr.
1forhandler

Wowitoys Sky Conqueror H4819 med GPS
4,3Fra 999 kr.
1forhandler

JJRC H109 Dual 4K Gimbal cams og Forhindringssensorer
4,3Fra 1.199 kr.
1forhandler

JJRC Opbevaringstaske til JJRC X21 & JJRC X23 mini drone + Gratis BonusPlus medlemskab
Fra 279 kr.
1forhandler
