
Droner
SkyPro™ SkyPro 8K GPS Drone Dual Kamera Brushless 60FPS
SkyPro™ SkyPro 8K GPS Drone Dual Kamera Brushless 60FPS findes lige nu fra 2.166,65 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers SkyPro™ 8K - GPS Drone - Dual Kamera - Brushless - 60FPS | 1-2 hverdage | 20 kr.2.186,65 kr. inkl. fragt | 2.166,65 kr. Før 2.549 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Droner |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | SkyPro™ |
| Model | SkyPro 8K - GPS Drone - Dual Kamera - Brushless - 60FPS |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 2700m |
| Produkt-ID | VI68MAX |
| Forhandlerkategorier | Drone |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for SkyPro™ SkyPro 8K GPS Drone Dual Kamera Brushless 60FPS er 2.166,65 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



