
Controllers
LTECH LED Driver TRIAC 150 W 24 V NFC
LTECH LED Driver TRIAC 150 W 24 V NFC findes lige nu fra 749 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LTECH LED Driver TRIAC 150 W - 24 V - NFC | 1-2 hverdage | 49 kr.798 kr. inkl. fragt | 749 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Controllers |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | LTECH |
| Model | LTECH LED Driver TRIAC 150 W - 24 V - NFC |
| Effekt | 150 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 8717748611840 |
| Produkt-ID | A9915409 |
| Forhandlerkategorier | Controllers |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LTECH LED Driver TRIAC 150 W 24 V NFC er 749 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Pioneer Opus-Quad 4 kanals DJ controller
Fra 25.449 kr.
1forhandler

Showtec ColorCue 1 Intelligent 1-slider 6-farve LED controller
Fra 789 kr.
1forhandler

Sony PlayStation 4 Controller 3D lampe. Flot lysende PlayStation natlampe. Farveskift mellem 7 farver.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

Eurolite LED Strip Single Color Controller
Fra 89 kr.
1forhandler