
Controllers
LTECH LED Driver TRIAC 36 W 24 V
LTECH LED Driver TRIAC 36 W 24 V findes lige nu fra 399 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LTECH LED Driver TRIAC 36 W - 24 V | 1-2 hverdage | 49 kr.448 kr. inkl. fragt | 399 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Controllers |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | LTECH |
| Model | LTECH LED Driver TRIAC 36 W - 24 V |
| Effekt | 36 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 8717748611857 |
| Produkt-ID | A9915405 |
| Forhandlerkategorier | Controllers |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LTECH LED Driver TRIAC 36 W 24 V er 399 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Eurolite sæt: LED KLS Scan Next FX Compact Light sæt: + Controller + Steel stand
Fra 10.519 kr.
1forhandler

Eurolite sæt: 4 x LED BAR-6 QCL RGBW + 2 x Soft Bag + Controller
Fra 4.919 kr.
1forhandler

Showtec Easy Fade 36 18/36-kanals Controller
Fra 1.559 kr.
1forhandler

Fortnite PS4 Slim skin til konsol og controllere. Burnout.
4,6Fra 69 kr.
1forhandler