
Controllers
OMNITRONIC PA volume controller 45 W mono wh
OMNITRONIC PA volume controller 45 W mono wh findes lige nu fra 369 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC PA volume controller, 45 W mono wh | 1-2 hverdage | 49 kr.418 kr. inkl. fragt | 369 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Controllers |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC PA volume controller, 45 W mono wh |
| Effekt | 45 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 4026397260342 |
| Produkt-ID | E-80711005 |
| Forhandlerkategorier | Omnitronic |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC PA volume controller 45 W mono wh er 369 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

PS4 Slim skin til konsol og to controllere. Messi.
4,6Fra 69 kr.
1forhandler

Retro Game Stick 4K HDMI Spillekonsol 41.000+ Spil & 2 Trådløse Controllere
4,6Fra 499 kr.
1forhandler

Eurolite sæt: 4 x LED PAR-56 QCL bk + Case + Controller
Fra 7.689 kr.
1forhandler

Laserworld ShowNET incl. Showeditor laser show software
Fra 1.699 kr.
1forhandler