
Controllers
OMNITRONIC PA volume controller 5 W mono wh
OMNITRONIC PA volume controller 5 W mono wh findes lige nu fra 199 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC PA volume controller, 5 W mono wh | 1-2 hverdage | 49 kr.248 kr. inkl. fragt | 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Controllers |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC PA volume controller, 5 W mono wh |
| Effekt | 5 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 4026397260304 |
| Produkt-ID | E-80711001 |
| Forhandlerkategorier | Omnitronic |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC PA volume controller 5 W mono wh er 199 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Smartphone ring light with tripod and controller Ø 20 cm
4,8Fra 620 kr.
1forhandler

Sony DOBE Multifunktionel PS5 / PS5 Slim / PS5 Pro cooling stand. Plads til spil samt to PS5 controllere.
4,6Fra 200 kr.
1forhandler

Eurolite LED Strip RGB RF Controller
Fra 309 kr.
1forhandler

Zomo Flightcase til Pioneer XDJ-RX3. Med udtrækshylde
Fra 2.695 kr.
1forhandler