
Controllers
Showtec Octostrip FLEX sæt 0 5 m sæt med 8x 14 W Octostrips + controller
Showtec Octostrip FLEX sæt 0 5 m sæt med 8x 14 W Octostrips + controller findes lige nu fra 11.889 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Showtec Octostrip FLEX sæt - 0,5 m sæt med 8x 14 W Octostrips + controller | 1-2 hverdage | 0 kr.11.889 kr. inkl. fragt | 11.889 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Controllers |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showtec |
| Model | Showtec Octostrip FLEX sæt - 0,5 m sæt med 8x 14 W Octostrips + controller |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Effekt | 14 W |
| EAN | 8717748579393 |
| Produkt-ID | 42241 |
| Forhandlerkategorier | LED Shapes |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showtec Octostrip FLEX sæt 0 5 m sæt med 8x 14 W Octostrips + controller er 11.889 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Sony PlayStation 4 Controller 3D lampe. Flot lysende PlayStation natlampe. Farveskift mellem 7 farver.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

Eurolite Komplet Par 56 sæt med 4 stk. RGBAW´+UV lamper og LED Controller samt kabler
Fra 6.395 kr.
1forhandler

Laserworld SAFETY Unit Laser E-Stop
Fra 722 kr.
1forhandler

Zomo Flightcase til Pioneer DDJ-SX/ DDJ-SX2. Med udtrækshylde
Fra 2.195 kr.
1forhandler