
Controllers
Showtec Octostrip FLEX Sæt 1 m Sæt med 8x 27 W Octostrips + controller
Showtec Octostrip FLEX Sæt 1 m Sæt med 8x 27 W Octostrips + controller findes lige nu fra 13.899 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Showtec Octostrip FLEX Sæt - 1 m Sæt med 8x 27 W Octostrips + controller | 1-2 hverdage | 0 kr.13.899 kr. inkl. fragt | 13.899 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Controllers |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showtec |
| Model | Showtec Octostrip FLEX Sæt - 1 m Sæt med 8x 27 W Octostrips + controller |
| Kabellængde | 1 m |
| Effekt | 27 W |
| EAN | 8717748579300 |
| Produkt-ID | 42236 |
| Forhandlerkategorier | LED Shapes |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showtec Octostrip FLEX Sæt 1 m Sæt med 8x 27 W Octostrips + controller er 13.899 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Zomo Flightcase til Pioneer XDJ-XZ. Med udtrækshylde
Fra 2.695 kr.
1forhandler

Arturia Keystep-37 USB Controller
Fra 1.629 kr.
1forhandler

AlphaTheta Omnis-Duo. Batteridrevet DJ-controller
Fra 12.329 kr.
1forhandler

Showtec Vægpanel Fjernbetjening til TR-512 Install/Pocket Sølv frontpanel
Fra 609 kr.
1forhandler