
Konsoller
Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K 60Hz. Hvid 10m
Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K 60Hz. Hvid 10m findes lige nu fra 78 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K, 60Hz. Hvid - 10m | 1-3 hverdage | 39 kr.117 kr. inkl. fragt | 78 kr. Før 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Konsoller |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K, 60Hz. Hvid - 10m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 10m |
| Tilslutning | HDMI |
| Farve | hvid |
| EAN | 4040849610240 |
| Produkt-ID | 217773 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI > PlayStation 3 - Særtilbud > PlayStation 3 tilbehør > PlayStation 3 tilbehør > Xbox 360 tilbehør > Xbox One tilbehør |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K 60Hz. Hvid 10m er 78 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Sony 270° HDMI Vinkeladapter (L-formet) Guldbelagte stik til PS5 PS4 Xbox og PC
4,6Fra 19 kr.
1forhandler

Nintendo Switch OLED
4,8Fra 2.899 kr.
1forhandler

Sony PlayStation 5 Slim Vertikal Stander med farvet RGB lys. IPEGA.
4,6Fra 199 kr.
1forhandler

HDMI High Speed 1.4 kabel. Guldbelagte stik. Hvid. 1
4,6Fra 23 kr.
1forhandler