
Konsoller
Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K 60Hz. Hvid 5m
Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K 60Hz. Hvid 5m findes lige nu fra 38 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K, 60Hz. Hvid - 5m | 1-3 hverdage | 39 kr.77 kr. inkl. fragt | 38 kr. Før 69 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Konsoller |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K, 60Hz. Hvid - 5m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 5m |
| Tilslutning | HDMI |
| Farve | hvid |
| EAN | 4040849610226 |
| Produkt-ID | 217774 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI > PlayStation 3 - Særtilbud > PlayStation 3 tilbehør > PlayStation 3 tilbehør > Xbox 360 tilbehør > Xbox One tilbehør |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K 60Hz. Hvid 5m er 38 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

PS4 Pro skin. Grand Theft Auto 5. Babes & Banditter.
4,6Fra 79 kr.
1forhandler

Sony PlayStation 5 Pro USB køler. DOBE PS5 Pro Cooling Fan med LED.
4,6Fra 159 kr.
1forhandler

Sony JYS USB-køler til PS5 Pro & PS5 Slim med RGB-lys. Retro
4,6Fra 229 kr.
1forhandler

Fortnite PS4 Pro skin. Heltene og holdet.
4,6Fra 79 kr.
1forhandler