
Konsoller
Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K 60Hz. Hvid 7.5m
Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K 60Hz. Hvid 7.5m findes lige nu fra 48 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K, 60Hz. Hvid - 7.5m | 1-3 hverdage | 39 kr.87 kr. inkl. fragt | 48 kr. Før 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Konsoller |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K, 60Hz. Hvid - 7.5m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 7.5m |
| Tilslutning | HDMI |
| Farve | hvid |
| EAN | 4040849610233 |
| Produkt-ID | 217776 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI > PlayStation 3 - Særtilbud > PlayStation 3 tilbehør > PlayStation 3 tilbehør > Xbox 360 tilbehør > Xbox One tilbehør |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K 60Hz. Hvid 7.5m er 48 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Sony USB Hub og Horisontal stander Til PS5. Udvid til 4x USB porte. iPega.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

PS4 Bluetooth adapter / PS4 Bluetooth dongle.
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

Microsoft Xbox Series X 1TB spilkonsol + 2 Gratis valgfri gaver
Fra 6.549 kr.
1forhandler

Xbox 3D lampe. Natlampe med et lysende Xbox logo. Farveskift mellem 7 farver.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler