
Konsoller
Sony PlayStation 5 Fifa 23 bundle Digital Edition 825GB
Sony PlayStation 5 Fifa 23 bundle Digital Edition 825GB findes lige nu fra 5.890 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
RobotterOnline.dk Sony PlayStation 5 Fifa 23 bundle Digital Edition 825GB | 1-8 dage | 0 kr.5.890 kr. inkl. fragt | 5.890 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Konsoller |
| Forhandlere | RobotterOnline.dk |
| Brand | Sony |
| Model | Sony PlayStation 5 Fifa 23 bundle Digital Edition 825GB |
| Kapacitet | 825GB |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 39 cm |
| EAN | 711719453697 |
| Produkt-ID | 120 |
| Forhandlerkategorier | Legetøj og spil > Legetøj > Fjernstyret legetøj > Fjernstyrede fly |
| Levering | 1-8 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sony PlayStation 5 Fifa 23 bundle Digital Edition 825GB er 5.890 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

4K HDMI Splitter 1x10 Fordel dit signal til 10 skærme i 4K
4,6Fra 499 kr.
1forhandler

PS4 Bluetooth adapter / PS4 Bluetooth dongle.
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

Sony PlayStation 5 Slim USB køler med farvet RGB lys. DOBE PS5 Cooling Fan.
4,6Fra 249 kr.
1forhandler

PS4 Pro skin. Grand Theft Auto 5. Babes & Banditter.
4,6Fra 79 kr.
1forhandler