
SD-kort & microSD
SANDISK MicroSDHC Extreme 32GB 100MB/s A1 C10 V30 UHS-I U3
SANDISK MicroSDHC Extreme 32GB 100MB/s A1 C10 V30 UHS-I U3 findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Droneland.dk SANDISK MicroSDHC Extreme 32GB 100MB/s A1 C10 V30 UHS-I U3 | 1-2 hverdage | 89 kr.188 kr. inkl. fragt | 99 kr. Før 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | SD-kort & microSD |
| Forhandlere | Droneland.dk |
| Brand | SanDisk |
| Model | SANDISK MicroSDHC Extreme 32GB 100MB/s A1 C10 V30 UHS-I U3 |
| Kapacitet | 32GB |
| Opløsning | 4K |
| Produkt-ID | 131 |
| Forhandlerkategorier | Legetøj og spil > Legetøj > Fjernstyret legetøj > Fjernstyrede fly |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for SANDISK MicroSDHC Extreme 32GB 100MB/s A1 C10 V30 UHS-I U3 er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Memory Card til Nintendo Wii. 16 MB
4,6Fra 79 kr.
1forhandler

SanDisk PNY Elite microSDXC 64GB 100MB/s UHS-I / Class10
4,6Fra 114 kr.
1forhandler

SANDISK MicroSDXC Extreme Pro 64GB 170MB/s A2 C10 V30 UHS-I
Fra 299 kr.
1forhandler

Intenso Premium Line USB 3.0 Drive. Minimalistisk USB memory stick. 64GB. Silver.
4,6Fra 86 kr.
1forhandler