
SD-kort & microSD
SANDISK MicroSDXC Extreme 128GB 160/90MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3
SANDISK MicroSDXC Extreme 128GB 160/90MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 findes lige nu fra 199 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
RobotterOnline.dk SANDISK MicroSDXC Extreme 128GB 160/90MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 | 1-8 dage | 89 kr.288 kr. inkl. fragt | 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | SD-kort & microSD |
| Forhandlere | RobotterOnline.dk |
| Brand | SanDisk |
| Model | SANDISK MicroSDXC Extreme 128GB 160/90MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 |
| Kapacitet | 128GB |
| Opløsning | 4K |
| EAN | 0619659169688 |
| Produkt-ID | 87 |
| Forhandlerkategorier | Legetøj og spil > Legetøj > Fjernstyret legetøj > Fjernstyrede fly |
| Levering | 1-8 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for SANDISK MicroSDXC Extreme 128GB 160/90MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 er 199 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



