
SD-kort & microSD
SANDISK MicroSDXC Extreme 64GB 160/60MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3
Sammenlign priser på SANDISK MicroSDXC Extreme 64GB 160/60MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 fra 169 kr. til 269 kr. hos 2 forhandlere.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
RobotterOnline.dk SANDISK MicroSDXC Extreme 64GB 160/60MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 | 1-8 dage | 89 kr.258 kr. inkl. fragt | 169 kr. | Gå til butik |
Droneland.dk SANDISK MicroSDXC Extreme 64GB 160/60MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 | 1-2 hverdage | 89 kr.358 kr. inkl. fragt | 269 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | SD-kort & microSD |
| Forhandlere | RobotterOnline.dk, Droneland.dk |
| Brand | SanDisk |
| Model | SANDISK MicroSDXC Extreme 64GB 160/60MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 |
| Kapacitet | 64GB |
| Opløsning | 4K |
| EAN | 0619659170738 |
| Produkt-ID | 88, 132 |
| Forhandlerkategorier | Legetøj og spil > Legetøj > Fjernstyret legetøj > Fjernstyrede fly |
| Levering | 1-8 dage, 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for SANDISK MicroSDXC Extreme 64GB 160/60MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 er 169 kr. Den højeste pris i de matchede data er 269 kr. Der er 2 forhandlere med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Intenso Premium Line USB 3.0 Drive. Minimalistisk USB memory stick. 64GB. Silver.
4,6Fra 86 kr.
1forhandler

SanDisk LogiLink USB 3.2 Gen1 5-in-1 card reader(SD- microSD- MS- CF and M2) aluminum
4,8Fra 320 kr.
1forhandler

SanDisk Kingston MicroSDXC 64 GB Canvas Go Plus 170R A2 U3 V30 Card inkl. adaptor
4,3Fra 220 kr.
1forhandler

SanDisk USB Micro SD hukommelseskort læser.
4,6Fra 15 kr.
1forhandler