
SD-kort & microSD
SANDISK MicroSDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s A2 C10 V30 UHS-I
SANDISK MicroSDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s A2 C10 V30 UHS-I findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Droneland.dk SANDISK MicroSDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s A2 C10 V30 UHS-I | 1-2 hverdage | 89 kr.388 kr. inkl. fragt | 299 kr. Før 449 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | SD-kort & microSD |
| Forhandlere | Droneland.dk |
| Brand | SanDisk |
| Model | SANDISK MicroSDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s A2 C10 V30 UHS-I |
| Kapacitet | 128GB |
| Opløsning | 4K |
| Produkt-ID | 1068 |
| Forhandlerkategorier | Legetøj og spil > Legetøj > Fjernstyret legetøj > Fjernstyrede fly |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for SANDISK MicroSDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s A2 C10 V30 UHS-I er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Intenso Rainbow Line USB 2.0 Drive. USB stick hukommelses drev. 128GB.
4,6Fra 78 kr.
1forhandler

SANDISK MicroSDXC Extreme Pro 64GB 170MB/s A2 C10 V30 UHS-I
Fra 299 kr.
1forhandler

SanDisk LogiLink Bluetooth-5.2-Lautsprecher TWS microSD slot hands-free system party light
4,8Fra 346 kr.
1forhandler

SanDisk STICKDRIVE High Speed (128GB) Micro SD-kort
Fra 249 kr.
1forhandler