
Processorer
Bosch Serie 2 MUMS2EW40 foodprocessor 700 W 3 8
Bosch Serie 2 MUMS2EW40 foodprocessor 700 W 3 8 findes lige nu fra 2.198 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Bosch Serie 2 MUMS2EW40 foodprocessor 700 W 3,8 L Hvid | 1-3 hverdage | 39 kr.2.237 kr. inkl. fragt | 2.198 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Processorer |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Bosch Serie 2 MUMS2EW40 foodprocessor 700 W 3,8 L |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Effekt | 700 W |
| Spænding | 240 V |
| Materiale | metal |
| Farve | hvid |
| EAN | 4242005252343 |
| Produkt-ID | 229964 |
| Forhandlerkategorier | Blendere og køkkenmaskiner |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Bosch Serie 2 MUMS2EW40 foodprocessor 700 W 3 8 er 2.198 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

HP 15 6" gamer computer Intel Core i5-12450H 15-fa0020no
4,8Fra 6.999 kr.
1forhandler

HP 15" bærbar computer Intel-processor N100 15-fd0027no
4,8Fra 3.299 kr.
1forhandler

Lenovo Flex 5 14" bærbar computer AMD Ryzen 5 7530U 82XX003SMX
4,8Fra 5.939 kr.
1forhandler

Acer Aspire 5 15 15 6" Bærbar Computer AMD Ryzen 7 NX.KJAED.001
4,8Fra 4.999 kr.
1forhandler