RAM
Google Pixel 7 5G smartphone dual-SIM RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB -
Google Pixel 7 5G smartphone dual-SIM RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - findes lige nu fra 3.400 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Google Pixel 7 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - | 1-3 dage | 39 kr.3.439 kr. inkl. fragt | 3.400 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | RAM |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | |
| Model | Google Pixel 7 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - |
| Kapacitet | 8 GB |
| Opdateringshastighed | 90 Hz |
| Opløsning | 2400 x 1080 |
| EAN | 0810029936651 |
| Produkt-ID | 44472 |
| Forhandlerkategorier | |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Google Pixel 7 5G smartphone dual-SIM RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - er 3.400 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Inno3D GeForce RTX 3090 iCHILL X4 24GB GDDR6X RAM Grafikkort
4,8Fra 15.999 kr.
1forhandler

MSI GeForce RTX 3080 Ti VENTUS 3X OC 12GB GDDR6X RAM Grafikkort
4,8Fra 19.999 kr.
1forhandler

MSI Radeon RX 6700 XT MECH 2X OC 12GB GDDR6 RAM Grafikkort
4,8Fra 8.999 kr.
1forhandler

GIGABYTE B450M DS3H V2 Bundkort AMD B450 AMD AM4 socket DDR4 RAM Micro-ATX
4,8Fra 1.599 kr.
1forhandler