
Strømforsyninger
Meanwell LED DIN Skine Strømforsyning 120 W/24 V DC Meanwell NDR-120-24
Meanwell LED DIN Skine Strømforsyning 120 W/24 V DC Meanwell NDR-120-24 findes lige nu fra 499 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED DIN Skine Strømforsyning 120 W/24 V DC - Meanwell NDR-120-24 | 1-2 hverdage | 49 kr.548 kr. inkl. fragt | 499 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Meanwell |
| Model | Meanwell LED DIN Skine Strømforsyning 120 W/24 V DC - Meanwell NDR-120-24 |
| Effekt | 120 W |
| Spænding | 24 V |
| Materiale | metal |
| EAN | 8717748534217 |
| Produkt-ID | A9900561 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Meanwell LED DIN Skine Strømforsyning 120 W/24 V DC Meanwell NDR-120-24 er 499 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Digital til analog stereo konverter inkl strømforsyning.
4,6Fra 139 kr.
1forhandler

Showgear Universal Strømforsyning 12V 1A
Fra 89 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 100 W/24 V DC IP67 Meanwell ELG-100-V-24DA 3Y
Fra 809 kr.
1forhandler

Strømforsyning til Xbox One 500GB Konsol 230V kompatibel
4,6Fra 179 kr.
1forhandler