
Strømforsyninger
Meanwell LED Strømforsyning 150 W/12 V DC Meanwell RSP-150-12
Meanwell LED Strømforsyning 150 W/12 V DC Meanwell RSP-150-12 findes lige nu fra 739 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Strømforsyning 150 W/12 V DC - Meanwell RSP-150-12 | 1-2 hverdage | 49 kr.788 kr. inkl. fragt | 739 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Meanwell |
| Model | Meanwell LED Strømforsyning 150 W/12 V DC - Meanwell RSP-150-12 |
| Effekt | 150 W |
| Spænding | 12 V |
| EAN | 8717748382153 |
| Produkt-ID | A9900336 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Meanwell LED Strømforsyning 150 W/12 V DC Meanwell RSP-150-12 er 739 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Meanwell LED Strømforsyning 75 W/24 V DC IP67 Meanwell ELG-75-V-24DA 3Y
Fra 739 kr.
1forhandler

HDMI til Scart konverter. Inkl strømforsyning.
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

Palmer Power Supply with 8 Outputs for PEDALBAY 40 Palmer
Fra 1.529 kr.
1forhandler

Eurolite Kompakt strømforsyning til 12 Volt halogenlamper. 35-105 Watt
Fra 139 kr.
1forhandler