
Strømforsyninger
Meanwell LED Strømforsyning 40 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-40H-24
Meanwell LED Strømforsyning 40 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-40H-24 findes lige nu fra 589 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Strømforsyning 40 W/24 V DC IP67 - Meanwell HLG-40H-24 | 1-2 hverdage | 49 kr.638 kr. inkl. fragt | 589 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Meanwell |
| Model | Meanwell LED Strømforsyning 40 W/24 V DC IP67 - Meanwell HLG-40H-24 |
| Effekt | 40 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 8717748321053 |
| Produkt-ID | A9900380 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Meanwell LED Strømforsyning 40 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-40H-24 er 589 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



