
Strømforsyninger
Meanwell LED Strømforsyning 60 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-60H-24
Meanwell LED Strømforsyning 60 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-60H-24 findes lige nu fra 549 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Strømforsyning 60 W/24 V DC IP67 - Meanwell HLG-60H-24 | 1-2 hverdage | 49 kr.598 kr. inkl. fragt | 549 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Meanwell |
| Model | Meanwell LED Strømforsyning 60 W/24 V DC IP67 - Meanwell HLG-60H-24 |
| Effekt | 60 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 8717748321060 |
| Produkt-ID | A9900381 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Meanwell LED Strømforsyning 60 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-60H-24 er 549 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Strømforsyning til Xbox One 500GB Konsol 230V kompatibel
4,6Fra 179 kr.
1forhandler

Sony Strømforsyning til Sony PSP / PSP Slim.
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 90 W/12 V DC Meanwell NPF-90-12
Fra 669 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 200 W/24 V DC Meanwell RSP-200-24
Fra 769 kr.
1forhandler