
Strømforsyninger
Meanwell LED Strømforsyning 60 W/24 V DC Meanwell NPF-60-24
Meanwell LED Strømforsyning 60 W/24 V DC Meanwell NPF-60-24 findes lige nu fra 439 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Strømforsyning 60 W/24 V DC - Meanwell NPF-60-24 | 1-2 hverdage | 49 kr.488 kr. inkl. fragt | 439 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Meanwell |
| Model | Meanwell LED Strømforsyning 60 W/24 V DC - Meanwell NPF-60-24 |
| Effekt | 60 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 8717748382399 |
| Produkt-ID | A9900364 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Meanwell LED Strømforsyning 60 W/24 V DC Meanwell NPF-60-24 er 439 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Meanwell LED Strømforsyning 60 W/12 V DC Meanwell NPF-60-12
Fra 439 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 50 W/24 V DC Meanwell LRS-50-24
Fra 239 kr.
1forhandler

Monacor Strømforsyning 12 Volt. 3 A
Fra 295 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 150 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-150H-24
Fra 839 kr.
1forhandler