DJ, mixere & afspillere
Tascam BD-MP4K Blu Ray og DVD afspiller 4K/UHD
Tascam BD-MP4K Blu Ray og DVD afspiller 4K/UHD findes lige nu fra 5.859 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Tascam BD-MP4K Blu Ray og DVD afspiller 4K/UHD | 1-2 hverdage | 0 kr.5.859 kr. inkl. fragt | 5.859 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | DJ, mixere & afspillere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Tascam |
| Model | Tascam BD-MP4K Blu Ray og DVD afspiller 4K/UHD |
| Opløsning | 4K |
| EAN | 4907034132836 |
| Produkt-ID | TAS-BD-MP4K |
| Forhandlerkategorier | Blu Ray og DVD afspiller |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Tascam BD-MP4K Blu Ray og DVD afspiller 4K/UHD er 5.859 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
Tascam Series 102i USB audio/Midi interface m/ DSP mixer 10in/4out
Fra 1.759 kr.
1forhandler
![YAMAHA EMX5 Power Mixer med 12 Line Inputs (8 mono + 4 stereo). 2x 500W [4?]. Digital Effects.](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2Fimages%2Fyamaha%2Femx5_front_0e68ff37c9065fdb50b8342d6573a0a6.jpg)
YAMAHA EMX5 Power Mixer med 12 Line Inputs (8 mono + 4 stereo). 2x 500W [4?]. Digital Effects.
Fra 5.899 kr.
1forhandler

YAMAHA MGX1218-kanals digital mixer i
Fra 0 kr.
1forhandler

Pioneer PLX-1000. Professionel DJ pladespiller.
Fra 6.549 kr.
1forhandler