
Flightcases & tasker
ACCESSORY Blødt flightcase skum. 10 mm. 120 x 200 cm.
ACCESSORY Blødt flightcase skum. 10 mm. 120 x 200 cm. findes lige nu fra 179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Blødt flightcase skum. 10 mm. 120 x 200 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.228 kr. inkl. fragt | 179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Flightcases & tasker |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | ACCESSORY |
| Model | ACCESSORY Blødt flightcase skum. 10 mm. 120 x 200 cm. |
| Opløsning | 120 x 200 |
| Kabellængde | 200 cm |
| Truss/størrelse | 10 mm |
| EAN | 4026397561340 |
| Produkt-ID | E-8070250A |
| Forhandlerkategorier | Flightcaseskum. Blød |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACCESSORY Blødt flightcase skum. 10 mm. 120 x 200 cm. er 179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showgear Vandtæt flightcase med plukskum. Indvendige mål: 365 x 247 x 105 mm.
Fra 479 kr.
1forhandler

Showgear Vandtæt flightcase med plukskum. Indvendige mål: 430 x 294 x 168 mm.
Fra 1.059 kr.
1forhandler

DIMAVERY CJT-02 Nylon bag for junior cajon
Fra 199 kr.
1forhandler

Adam Hall Selvklæbende skum. 40 mm. 200 x 120 cm.
Fra 1.519 kr.
1forhandler