
Forstærkere & DI
100V forstærker 140W digital PA-914D
100V forstærker 140W digital PA-914D findes lige nu fra 3.739 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 100V forstærker 140W digital - PA-914D | 1-2 hverdage | 0 kr.3.739 kr. inkl. fragt | 3.739 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Forstærkere & DI |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | 100V forstærker 140W digital - PA-914D |
| Effekt | 140W |
| Spænding | 100V |
| EAN | 4007754275766 |
| Produkt-ID | R-1000143 |
| Forhandlerkategorier | Digitale effektforstærkere |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for 100V forstærker 140W digital PA-914D er 3.739 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



