
Forstærkere & DI
100V forstærker 1x30W. Med DAB+ tuner PA-803DAP
100V forstærker 1x30W. Med DAB+ tuner PA-803DAP findes lige nu fra 2.339 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 100V forstærker 1x30W. Med DAB+ tuner - PA-803DAP | 1-2 hverdage | 0 kr.2.339 kr. inkl. fragt | 2.339 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Forstærkere & DI |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | 100V forstærker 1x30W. Med DAB+ tuner - PA-803DAP |
| Effekt | 30 W |
| Spænding | 100V |
| EAN | 4007754276015 |
| Produkt-ID | 1000168 |
| Forhandlerkategorier | HiFi forstærkere |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for 100V forstærker 1x30W. Med DAB+ tuner PA-803DAP er 2.339 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



