
Forstærkere & DI
ART ProAudio ART Digital studio forstærker 2 x 140 W 8 Ohm
ART ProAudio ART Digital studio forstærker 2 x 140 W 8 Ohm findes lige nu fra 3.969 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ART Digital studio forstærker 2 x 140 W 8 Ohm | 1-2 hverdage | 0 kr.3.969 kr. inkl. fragt | 3.969 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Forstærkere & DI |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | ART ProAudio |
| Model | ART ProAudio ART Digital studio forstærker 2 x 140 W 8 Ohm |
| Opdateringshastighed | 20 Hz |
| Effekt | 140 W |
| EAN | 840402026266 |
| Produkt-ID | ART-SDA1 |
| Forhandlerkategorier | PA Forstærker, 2 kanals |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ART ProAudio ART Digital studio forstærker 2 x 140 W 8 Ohm er 3.969 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



